Animoca Brands, EthSign’a Yatırım Yaptı

animoca brands ethsigna yatirim yapti

Önde gelen web3 şirketlerinden birisi olan Animoca Brands, sektördeki hakimiyetini sürdürmek için yeni yatırımlar yapmaya devam ediyor. Metaverse ve oyun alanlarına odaklanan web3 yatırımcısı Animoca Brands, merkezi olmayan bir elektronik imza platformu EthSign’a açıklanmayan bir miktarda yatırım yaptığını açıkladı.

Animoca Brands Cephesinden Yeni Yatırım Hamlesi

EthSign tarafından yapılan açıklamada, Animoca Brands tarafından yapılan yatırımın, EthSign’ın Token Table isimli token yönetim platformunu oluşturmaya ve halka açılmaya devam etmesine yardımcı olacağını dile getirdi. TokenTable, şu anda beta olarak test edilmeye devam ediyor ve bu süreçte kullanıcılara token verilme ya da dağıtılma süreçlerini yönetmesine imkân tanıyor.

animoca brands ethsigna yatirim yapti 2

Yapılan yatırım tutarı ne Animoca Brands ne de EthSign tarafından açıklanmadı. Konu hakkında açıklama yapan EthSign kurucu ortağı Potter Li, şirketin bugüne kadarki toplam finansmanının 14 milyon dolar olduğunu belirtmişti. EthSign daha önce çıkmış olduğu iki yatırım turunda 12,65 milyon dolarlık yatırım aldığı için Animoca Brands’in şirkete resmi olarak açıklanmamış olsa da 1.35 milyon dolarlık bir yatırım yaptığını söyleyebiliriz.

Burak Köse

Burak Köse

Burak KÖSE 3 Mayıs 1995 tarihinde Bursa’da doğdu. 2000 yılında bilgisayar ve internetle tanışan Burak, sanal dünyada ilk emeklemelerini henüz 5 yaşındayken gerçekleştirdi. İlkokul ve lise eğitimini Bursa’da tamamlayan Burak, matematik hocasının tavsiyesiyle Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesi’ne başladı. İşletme bölümünün kendisine göre olmadığını fark eden Burak, 3. Sınıfta İşletme bölümünü bırakarak, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümüne geçiş yaptı. İletişim Fakültesi’nde eğitimine devam ederken hocalarından geleneksel medya, gazetecilik, yeni medya ve tasarım alanında da dersler alan Burak, psikoloji ile de yakından ilgilenmiştir. Reklamcılık eğitimini sürdürdüğü esnada psikoloji okumalarına devam eden Burak, Felsefe ve Sosyoloji okumaları da yaparak kendini bu alanlarda geliştirdi. İlkokul eğitimini sürdürdüğü esnada içerik üretmeye başlayan Burak, Türkiye’de faaliyet gösteren pek çok forum ve sözlük platformunda bilgilerini paylaşıp yeni şeyler öğrenerek kendini geliştirmeye devam etti. Bursa’da Anadolu Lisesi’nde lise öğrenimine devam ettiği esnada İngilizce eğitimini geliştirmeye devam eden Burak, İngilizce kaynaklardan çeviriler yaparak bunları okuyucuları ile paylaşmaya başladı. Teknoloji ve etrafında gelişen dünyaları yakından takip eden Burak, bu alanlarda yeni gelişmeleri öğrenmeye ve edindiği bilgileri ilk olarak forum ve sözlüklerden paylaşmaya başlayarak profesyonel anlamda içerik üreticiliğine adım atmış oldu. İçerik üreticiliğinde üniversite eğitimine başlamasıyla birlikte kendini geliştirmeyi sürdüren Burak, Türkiye’nin öncü teknoloji platformlarında içerikler üretti. Öncü teknoloji platformlarında içerik yöneticiliği yaparken blockchain’i radarına alan Burak, geleceğin teknolojisi olarak gördüğü blockchain yenilikleri konusunda araştırmalarına başladı. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra butik reklam ajanlarında çeşitli alanlarda çalışmalar yürüten Burak, çalışma hayatı boyunca içerik üretmeye devam etti. Teknoloji editörü olarak çıktığı içerik üretme yolculuğunda teknoloji ile bağlantılı pek çok alanda içerikler üretti. Yeniliklere uyum sağlamayı kendine görev edinen Burak, yeni teknolojileri okuyuculara en doğru bilgilerle aktarmayı seviyor. Nisan 2022’den itibaren BTCHaber.com’da içerik üretmeye başlayan Burak, sektörde edindiği tecrübeler ışığında gelişmeleri okuyuculara aktarıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
542.168,02 TL 2,00%
ethereumETH/TRY
34.512,48 TL 3,30%
tetherUSDT/TRY
19,27 TL 0,38%
bnbBNB/TRY
6.508,54 TL 2,51%
usd-coinUSDC/TRY
19,19 TL 0,37%
xrpXRP/TRY
8,81 TL 19,52%
cardanoADA/TRY
7,29 TL 13,46%
dogecoinDOGE/TRY
1,46 TL 5,81%
staked-etherSTETH/TRY
34.510,95 TL 3,55%
matic-networkMATIC/TRY
22,02 TL 4,72%
Bağlantıyı kopyala