Analist Michael van de Poppe, Cardano (ADA) Tahmini Yaptı

analist michael van de poppe cardano ada tahmini yapti

Kripto varlık piyasası güne düşüşlerle başladı. Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), 6 hafta sonra ilk kez 55.000 doların altına indi. 26 Kasım şimdilerde birçok kişi için “Kripto için Kara Cuma satışı” olarak tanımlanıyor. Tüm bu atmosferde analist Michael van de Poppe de Cardano (ADA) ile ilgili tahminlerini paylaştı.

Analiste göre ADA, önemli bir satın alma bölgesine girdi.

Michael van de Poppe, Cardano (ADA) Tahminlerini Açıkladı

Önde gelen bir kripto para birimi trader’ı olan Michael van de Poppe, bir süredir Cardano (ADA) için önemli bir destek bölgesi çiziyor. Cardano’nun destek seviyesinin 1,79 doların altına düşmesinin ardından fiyat 1,54 dolara kadar gerileyerek, alım bölgesine ulaştı. Bununla birlikte van de Poppe, Cardano’nun bu fiyat seviyesinde destek bulduktan sonra kritik 2 dolarlık bariyerin üzerindeki tırmanışına devam etmesini bekliyor.

analist michael van de poppe cardano ada tahmini yapti 2

Ünlü analist daha önce Cardano ile ilgili şunu söylemişti:

“Yeni bir ralliye başlamadan önce ADA’nın biraz daha düşmesini bekliyorum”

Şimdi biraz da Cardano’nun (ADA) son 24 saatlik, 1 haftalık ve 1 aylık performasına bakalım.

Haberin yazımı itibariyle CoinMarketCap verilerine göre, 1.53 dolardan alıcı bulan Cardano (ADA), son 24 saatte yüzde 8.29’luk bir düşüşte. 1 haftalık performansta ise bu gerileme yüzde 15.15 seviyesinde. Dünyanın en değerli kripto varlıkları listesinde 7. sırada olan Cardano, 1 aylık performansta da yüzde 22.01’lik bir düşüş yaşadı.

Hazal Orta

Hazal Orta

Hazal, 1990 yılında, ailenin tek çocuğu olarak, İstanbul’un Fatih ilçesinde doğdu. Hayatının ilk 18 yılını İstanbul’da geçirdikten sonra üniversitede Turizm ve Otel İşletmeciliği okumak için Isparta’nın yolunu tuttu. Eğitim hayatı boyunca yalnızca stajlarda turizm sektörüyle ilgilendi. Üniversite eğitiminin ilk yıllarında Work&Travel programıyla Amerika Birleşik Devletleri’nde üç aylık bir turizm deneyimi elde etti ve bu kariyerini, burada noktaladı. Eğitimi boyunca hiçbir gün bile turizmde bir kariyer hedeflemediği için okul biter bitmez kendine yeni bir çıkış aradı. Yazmaya ve yazılı basını takip etmeye olan ilgisiyle birlikte de kendini bilgisayar başında haber yazmaya çalışırken buldu. Editörlük kariyerine 2012 yılında, otomobil haberleri yazmaya çabalayarak başlayan Hazal, kariyerinin ilk yıllarında hem haberciliğin hem de dijital yayıncılığın dinamiklerini öğrenmeye başladı. SEO kelimesiyle tanışması da bu yıllara dayanıyor. Yaklaşık 6 yıl boyunca yerli ve yabancı basını yakından takip ederek en doğru bilgiyi, hızlı ve sade bir şekilde okurlarla buluşturmanın ne kadar önemli olduğunu öğrendi. 6 yıllık bu otomotiv haberleri geçmişinin ardından ise soluğu teknoloji basınında aldı. Teknoloji basınındaki kariyerine Yazı İşleri Müdürü olarak başlayan Hazal, içerik üretiminin yanında yönetimi konusunda da önemli deneyimler elde etti. Bu süreçte hem teknoloji hem de otomotiv basınındaki bazı dergilerde de Yazı İşleri Müdürü ve Editör olarak görev alarak, basılı yayınlara dair de tecrübeler edindi. Farklı ekiplerle ve farklı sektörlerde çalışmanın çok yönlülüğe önemli katkılar sağladığını düşünen Hazal, yeni dönemde ise uzun suredir heyecan duyduğu blockchain teknolojisine daha fazla ilgi göstermeye başladı ve kariyerine de, teknolojiyle olan dirsek temasını kesmeden, bu doğrultuda devam etmeye karar verdi. Teknolojinin kanatları altındaki blockchain, NFT ve kripto para terimlerine aşina olan Hazal’ın yolu da böylelikle Kriptomeda ile kesişmiş oldu. BTCHaber.com'da Yönetici Editör görevini üstlenen Hazal, yazmaya bu çatı altında devam ediyor. Boş zamanlarında farklı alanlarda okumalar yapan Hazal, iyi yazmanın çok okumaktan geçtiğine inanıyor. Bilgisayar başından kalktığında ise soluğu dijital içerik platformlarında alıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoin
Bitcoin (BTC) 492.965,96 TL 0,73%
ethereum
Ethereum (ETH) 32.769,10 TL 0,60%
tether
Tether (USDT) 13,37 TL 0,02%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 5.128,41 TL 3,35%
usd-coin
USD Coin (USDC) 13,37 TL 0,30%
cardano
Cardano (ADA) 13,90 TL 2,73%
solana
Solana (SOL) 1.265,76 TL 2,31%
xrp
XRP (XRP) 8,27 TL 0,66%
terra-luna
Terra (LUNA) 846,74 TL 3,66%
polkadot
Polkadot (DOT) 248,21 TL 2,68%
Bağlantıyı kopyala