bitcoinBTC/TRY
740.702,07 TL 0,89%
ethereumETH/TRY
46.043,05 TL 1,19%
tetherUSDT/TRY
27,41 TL 0,11%
bnbBNB/TRY
5.915,47 TL 0,45%
xrpXRP/TRY
14,19 TL 2,94%
usd-coinUSDC/TRY
27,41 TL 0,01%
staked-etherSTETH/TRY
46.032,08 TL 0,97%
cardanoADA/TRY
6,98 TL 1,83%
solanaSOL/TRY
589,38 TL 6,93%
dogecoinDOGE/TRY
1,71 TL 0,90%

Paylaş

Alpine F1 Team Fan Token Nedir?

Alpine F1

Alpine coin veya Alpine F1 Takım Taraftar Tokeni BWT Alpine F1 Takımı taraftarları için taraftar deneyiminde devrim yaratmak üzere tasarlanmış bir BEP-20 yardımcı program coinidir. Adını F1 yarış ekibinden alan ALPINE, Binance’ın üçüncü Fan Token Launchpad projesi olarak ilk olarak Şubat 2022’de Binance Launchpad’de piyasaya sürülmüştür.

ALPINE Taraftar Token’ı, Binance Taraftar Token Platformundan yararlanan blok zinciri destekli tek noktadan katılım ve yönetim çözümleri sağlayarak BWT Alpine F1 Ekibi ve hayranları arasındaki ilişkiyi yeniden şekillendirmeyi amaçlamaktadır. Alpine token, BWT 2021 Formula 1 sezonunda Renault’un yerini alan Alpine F1 takımının hayranlarının ekip oylama anketlerine katılmalarını, dijital koleksiyonları avlamalarını, NFT’leri satın almalarını sağlamaktadır.

ALPINE token sahipleri, Binance Fan Token Platformu’nda BWT Alpine F1 Takımıyla diğer türde etkileşimlere girme şansına da sahip olmaktadır. Bunlara örnek olarak imzalı ürünler alma şansı, takımın pilotlarıyla tanışma oturumları ve fanlara yönelik diğer etkinlikler verilebilir.

ALPINE taraftar tokenı, Binance Taraftar Token Platformundan yararlanan blok zinciri destekli tek noktadan katılım ve yönetim çözümleri sağlayarak BWT Alpine F1 Ekibi ve hayranları arasındaki ilişkiyi yeniden şekillendirmeyi amaçlıyor. ALPINE token sahipleri, Binance Taraftar Token Platformunda BWT Alpine F1 Ekibi ile etkileşim, imzalı ürünler, BWT Alpine F1 Ekibi sürücüleri ile tanışma ve selamlama ve diğer deneyimler gibi avantajlara erişebilmektedir.

ALPINE, BWT Alpine F1 Team Token kullanım amaçları şu şekildedir:

Katılım: ALPINE token sahipleri, Binance Taraftar Token platformunda hayran katılımıyla ilgili oylama oturumlarına katılma hakkına sahiptir.

NFT PowerStation: ALPINE token sahipleri, hayran ödülleri, dijital koleksiyonlar ve daha fazlası için BWT Alpine F1 Team NFT’lerini stake edebilirler.

Alpine Fan Token avantaj ve dezavantajlarını şu şekilde sıralayabiliriz:

Avantajları

  • ALPINE token sahipleri, Binance Taraftar Token Platformunda BWT Alpine F1 Ekibi ile etkileşim, imzalı ürünler, BWT Alpine F1 Ekibi sürücüleri ile tanışma, selamlama ve diğer deneyimler gibi avantajlara erişebilir.
  • Token sahipleri BWT Alpine F1 ekibi ile etkileşim kurabilirler.
  • Geniş erişilebilirlik, düşük işlem maliyetleri ve işlevsellik sunar. 
  • Oylama turlarına katılım sağlanabilir. 

Dezavantajları

  • Kazanç potansiyeli düşüktür. 
  • Riskli bir varlık olarak değerlendirilir. 

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
No coins selected
Bağlantıyı kopyala