bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 65,384.52 2.21%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,188.39 5.52%
bnb
BNB (BNB) $ 568.28 3.90%
solana
Solana (SOL) $ 148.39 8.69%
xrp
XRP (XRP) $ 0.505312 4.90%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.480065 6.38%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.159372 5.99%

ABD’de Teşvik Paketi Tartışmaları Devam Ediyor

abdde tesvik paketi calismalari devam ediyor

ABD’de koronavirüs teşvik paketlerinin yanı sıra hükümetin kapatılması konusu gündemde. ABD Milletvekilleri, vatandaşlarına ödemeler sağlamak üzere teşvik müzakerelerine devam ediyor. Hükümetin kapatılmasını önlemek için harcama tasarısının 11 Aralık tarihine kadar geçirilmesi gerekiyor. Cumhuriyetçi ve Demokrat liderler, teşvik konusunda ciddi bir şekilde bir araya gelemedi, uzlaşma tartışmaları ile de herhangi bir anlaşmaya varılamadı.

Hükümetin kapatılmasını önlemek için bir yasa tasarısı geçirmeye ek olarak, koronavirüs yardım paketi konusunda da karara varılması gerekiyor. Meclis Başkanı Nancy Pelosi, Kahramanlar Yasası için ağırlığını koymaya çalışırken, Senato Çoğunluk Lideri Mitch McConnell, 500 milyar dolarlık teşvik paketini gündeme alıyor. Şimdiye kadar, bir anlaşmaya varılamadı.

Teşvik Paketlerinin Bitcoin’e Etkisi

Analistler, teşvik paketlerinin de kripto paraların fiyat dalgalanmaları üzerinde etkili olduğunu dile getiriyor. Piyasaya dolar sürülmesinin artması ve koronavirüs teşvik paketleri, Bitcoin için itici bir güç haline geldi.

Bitcoin, dün 19.770 dolar seviyesini geride bırakarak tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmıştı. Yayın saati itibariyle Bitcoin, 19.514 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

BTCHaber

2016’da kurulan BTCHaber, kendi yazar kadrosu ile özgün yazılar ve içerikler üretmekte, yerli ve yabancı kaynakları takip ederek doğruluğu teyit edilmiş sadece önemli ve öne çıkan haberleri sunmaktadır. BTCHaber, kripto para piyasasının her geçen gün büyüdüğü bu dijital çağda yeni yatırım yollarının keşfetmek, gelişmeleri anbean takip etmek ve kullanıcıları doğru bilgiye ulaştırmak için kurulmuş güncel Bitcoin ve diğer kripto paraların konu alındığı haber platformudur.
https://www.btchaber.com/

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
btch x banner
btch youtube banner
Bağlantıyı kopyala