ABD Patent ve Ticari Marka Ofisi, Blockchain Semineri Düzenliyor

abd patent ve ticari marka ofisi blockchain semineri duzenliyor 1

Blockchain, birçok kurum, kuruluş ve şirketlerin kullanmaya başladığı bir teknoloji haline geldi. Gelişimini sürdürmeye devam eden Blockchain teknolojisini daha iyi öğrenmek ve bu konuda insanları eğitmek amacıyla ABD Patent ve Ticari Marka Ofisi, web seminerleri düzenleyeceğini açıkladı.

ABD Patent ve Ticari Marka Ofisi’nden Blockchain Konulu Seminerler

ABD Patent ve Ticari Marka Ofisi, Blockchain, NFT ve metaverse alanıyla ilgili web seminerleri düzenleyeceğini duyurdu. Virginia merkezli Doğu Bölgesel Sosyal Yardım Ofisi, dağıtılmış defter teknolojisini tartışmak için eğitim oturumları düzenleyecek.

abd patent ve ticari marka ofisi blockchain semineri duzenliyor

ABD Patent ve Ticari Marka Ofisi yaptığı açıklamada, metaverse, NFT ve Blockchain patent uygunluğu gibi konularda aylık web seminerleri düzenleyeceğini açıkladı.

Düzenlenen oturumlarda, katılımcıların Blockchain ve NFT hakkında bilgi edinmelerini sağlanacak.

Ofisin bir sonraki web semineri “Metaverse’te Korumanın Fikri Mülkiyet Araştırması” ismiyle 19 Temmuz’da yapılacak. Avukat James Gatto, Ağustos ayında Blockchain, patentler ve açık kaynak konularına odaklanan bir oturuma ev sahipliği yapacak.

Şu ana kadar iki sanal etkinlik düzenleyen ofisin web seminerleri Kasım ayına kadar devam edecek.

Esra Bayram

Esra Bayram

Esra Bayram, 26 Ocak 1999 tarihinde İstanbul’un Fatih ilçesinde dünyaya geldi. Aslen Zonguldaklı olan Esra Bayram, İlkokul ve Ortaokul’u İstanbul’da 75. Yıl Okulu’nda okuduktan sonra Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar verdi. Liseyi Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde bitirdi. Bu dönemde şiir yazan Esra Bayram bu konuda çeşitli şiir yarışmalarında derece elde etti. Lise yıllarında araştırmacı ve sorgulayıcı yanını keşfederek gazeteci olmaya karar verdi. 2021 yılında Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun olan Esra Bayram aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde okuyor. Üniversite hayatında geçimini sağlamak için çeşitli meslek kollarında yarı zamanlı olarak çalışan Esra, bu dönemde kendi ayakları üzerinde durmayı öğrendi. Üniversite eğitimine devam ederken müziğe olan ilgisi ona bu alanda web sitesi oluşturmaya yönlendirdi. Kendi hazırladığı müzikle ilgili içerikleri bu sitede yayınladı. Aynı zamanda ukulele ve gitar çalmayı öğrenen Esra, boş vakitlerinde müzik aleti çalmayı öğreniyor. Esra Bayram, ulusal ve yerel birçok medya kuruluşunda stajını tamamladıktan sonra Bitcoin ve kripto varlık (dijital para birimleri) odaklı en son haberleri, en yararlı analizleri ve gelişmeleri takip ettiğiniz kapsamlı bir platform olan BTCHaber'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Dijitalleşen dünya ile birlikte dijital paraların öneminin giderek artması sonucunda kripto varlık sektörünün geleceğinin farkında olan Esra, kripto varlık ekosistemini yakından takip ediyor ve bu konuda uzmanlaşmak adına araştırmalar yapıyor. Müzik dinlemeyi, dergi ve kitap okumayı, yürüyüş yapmayı, bisiklete binmeyi, yabancı dizi ve film izlemeyi seven Esra şu sıralar daha çok kripto varlık ekosistemine yönelik kitaplar okuyor. Esra, iyi gözlem ve analiz kabiliyetine sahip biri olarak severek yöneldiği iletişim, medya alanında kendini olabildiğince geliştirmek istiyor. İş disiplini yüksek ve her daim öğrenmeye açık bir kişiliğe sahip olan Esra, meslek ilkelerine ve ahlakına uygun habercilik yapmaya özen gösteriyor. İletişim ve medya alanındaki deneyimlerini dergilik sektörüne taşıyarak, ilerde kendi dergisini çıkartmayı hedefliyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
388.901,11 TL 7,79%
ethereumETH/TRY
31.140,09 TL 6,26%
tetherUSDT/TRY
17,98 TL 0,15%
usd-coinUSDC/TRY
17,97 TL 0,13%
bnbBNB/TRY
5.076,52 TL 8,31%
binance-usdBUSD/TRY
17,94 TL 0,07%
xrpXRP/TRY
6,15 TL 9,31%
cardanoADA/TRY
8,43 TL 13,25%
solanaSOL/TRY
650,11 TL 11,92%
dogecoinDOGE/TRY
1,25 TL 14,08%
Bağlantıyı kopyala