ABD OCC Şefi Brooks: Kimse Bitcoin’i Yasaklamayacak

Abone Ol:google-news
0
04/12/2020

ABD Para Birimi Kontrol Ofisi (OCC) Şefi Brian Brooks, Bitcoin hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Brian Brooks CNBC’e de katıldığı bir programda son günlerde gündemi meşgul eden kripto para düzenlemeleri hakkında konuştu. Spikerin “kripto paralar yasaklanacak mı?” sorusuna “kimse Bitcoin’i yasaklamayacak, kimse transfer teknolojilerini engellemeyecek” şeklinde cevapladı.

Programda, geçtiğimiz günlerde Coinbase CEO’su Brian Armstrong’un ABD hükümetinin kripto paralar konusunda düzenleme yapmaya hazırlandığı iddialarını yanıtlayan Brooks, söz konusu düzenleyemeleri “doğru bir şekilde” yapmaya çalıştıklarını söyledi. Brooks ayrıca blokzinciri ve dijital paraların önemli olduklarını ancak dünyanın da tehlikeli bir yer olduğunu, bu iki şey arasında bir dengenin kurulması gerektiğini söyledi:

“Kripto paralar hakkında güzel haberler duyacağız. Hem blokzinciri hem de kripto paralar ile ilgili daha olumlu mesajlar verilecek. Biliyorsunuz dünya tehlikeli bir yer, hepimiz bunda hemfikiriz. Merak etmeyin kimse Bitcoin’i yasaklayamayacak, kimse transfer teknolojisini engellemeyecek. İnsanların en az endişelenmesi gereken konu bu.”

BTCHaber E-Posta Bültenine Abone Olun!

Diğer 810 kişiye katılın ve bugün bizimle kripto para yolculuğunuza başlayın.

Asla istenmeyen posta göndermeyeceğiz ve kişisel bilgilerinizi kimseyle paylaşmayacağız.

BTCHaber

2016’da kurulan BTCHaber, kendi yazar kadrosu ile özgün yazılar ve içerikler üretmekte, yerli ve yabancı kaynakları takip ederek doğruluğu teyit edilmiş sadece önemli ve öne çıkan haberleri sunmaktadır. BTCHaber, kripto para piyasasının her geçen gün büyüdüğü bu dijital çağda yeni yatırım yollarının keşfetmek, gelişmeleri anbean takip etmek ve kullanıcıları doğru bilgiye ulaştırmak için kurulmuş güncel Bitcoin ve diğer kripto paraların konu alındığı haber platformudur.

https://www.btchaber.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bitcoin
Bitcoin (BTC) 270.652,84 TL 7,46%
ethereum
Ethereum (ETH) 8.736,37 TL 2,34%
tether
Tether (USDT) 7,33 TL 0,64%
ripple
XRP (XRP) 2,06 TL 6,06%
polkadot
Polkadot (DOT) 96,92 TL 4,71%
litecoin
Litecoin (LTC) 1.060,13 TL 5,97%
cardano
Cardano (ADA) 2,26 TL 3,69%
bitcoin-cash
Bitcoin Cash (BCH) 3.601,04 TL 5,59%
chainlink
Chainlink (LINK) 144,32 TL 19,83%
stellar
Stellar (XLM) 2,10 TL 5,17%
Share via
Copy link
Powered by Social Snap