40.000 BTC Daha Binance’ten Ayrıldı

40 000 btc daha binanceten ayrildi

Kısa süre önce Binance’in 36.396 BTC transfer ettiğini duyurmuştuk. Şimdi ise yeni bir çıkış haberi geldi. Veri analiz platformu CryptoQuant’ın verilerine göre, Binance’ten toplamda 38.246 BTC’lik çıkış yapıldı. Bu çıkışın ardından ‘Binance’te Bitcoin bakiyeleri boşalıyor’ yorumları duyulmaya başlandı.

Yaklaşık 40.000 BTC, Binance’ten Çıkış Yaptı

Binance‘in daha fazla çıkışla karşı karşıya olduğu görülüyor. Son olarak CryptoQuant tarafından paylaşılan verilere göre, 38.246 BTC’lik yüklü bir çıkış yaşandı. Bu çıkıştan sonra borsanın bilançosunun yaklaşık 500.000 BTC olduğu tahmin edildi.

40 000 btc daha binanceten ayrildi 2
Kaynak: CryptoQuant

Biraz geriye gidecek olursak, geçen hafta, Binance.US’te Bitcoin fiyatı 65.900 dolar seviyesinden hızlı bir şekilde 8.200 dolara inmişti. Bu değer düşüşünün piyasadaki sipariş defteri çok zayıf olduğunda ya da yeterli likidite sağlanamadığında yaşanabiliyor. Diğer yandan şirket cephesinden de konuyla ilgili bir açıklama yapıldı ve bu hata, “Kurumsal trader’larımızdan biri, alım satım algoritmalarında satışa neden olan bir hata olduğunu belirtti.” şeklinde açıklandı.

Diğer yandan yatırımcı cephesinden de bakarsak, bazı yatırımcılar, Bitcoin yeni bir ATH belirlediği ve işlem hacimleri sahip kaldığı için varlıklarını kendi cüzdanlarına taşıma eğilimi gösteriyor.

Hazal Orta

Hazal Orta

Hazal, 1990 yılında, ailenin tek çocuğu olarak, İstanbul’un Fatih ilçesinde doğdu. Hayatının ilk 18 yılını İstanbul’da geçirdikten sonra üniversitede Turizm ve Otel İşletmeciliği okumak için Isparta’nın yolunu tuttu. Eğitim hayatı boyunca yalnızca stajlarda turizm sektörüyle ilgilendi. Üniversite eğitiminin ilk yıllarında Work&Travel programıyla Amerika Birleşik Devletleri’nde üç aylık bir turizm deneyimi elde etti ve bu kariyerini, burada noktaladı. Eğitimi boyunca hiçbir gün bile turizmde bir kariyer hedeflemediği için okul biter bitmez kendine yeni bir çıkış aradı. Yazmaya ve yazılı basını takip etmeye olan ilgisiyle birlikte de kendini bilgisayar başında haber yazmaya çalışırken buldu. Editörlük kariyerine 2012 yılında, otomobil haberleri yazmaya çabalayarak başlayan Hazal, kariyerinin ilk yıllarında hem haberciliğin hem de dijital yayıncılığın dinamiklerini öğrenmeye başladı. SEO kelimesiyle tanışması da bu yıllara dayanıyor. Yaklaşık 6 yıl boyunca yerli ve yabancı basını yakından takip ederek en doğru bilgiyi, hızlı ve sade bir şekilde okurlarla buluşturmanın ne kadar önemli olduğunu öğrendi. 6 yıllık bu otomotiv haberleri geçmişinin ardından ise soluğu teknoloji basınında aldı. Teknoloji basınındaki kariyerine Yazı İşleri Müdürü olarak başlayan Hazal, içerik üretiminin yanında yönetimi konusunda da önemli deneyimler elde etti. Bu süreçte hem teknoloji hem de otomotiv basınındaki bazı dergilerde de Yazı İşleri Müdürü ve Editör olarak görev alarak, basılı yayınlara dair de tecrübeler edindi. Farklı ekiplerle ve farklı sektörlerde çalışmanın çok yönlülüğe önemli katkılar sağladığını düşünen Hazal, yeni dönemde ise uzun suredir heyecan duyduğu blockchain teknolojisine daha fazla ilgi göstermeye başladı ve kariyerine de, teknolojiyle olan dirsek temasını kesmeden, bu doğrultuda devam etmeye karar verdi. Teknolojinin kanatları altındaki blockchain, NFT ve kripto para terimlerine aşina olan Hazal’ın yolu da böylelikle Kriptomeda ile kesişmiş oldu. BTCHaber.com'da Yönetici Editör görevini üstlenen Hazal, yazmaya bu çatı altında devam ediyor. Boş zamanlarında farklı alanlarda okumalar yapan Hazal, iyi yazmanın çok okumaktan geçtiğine inanıyor. Bilgisayar başından kalktığında ise soluğu dijital içerik platformlarında alıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoin
Bitcoin (BTC) 724.936,08 TL 5,24%
ethereum
Ethereum (ETH) 56.985,26 TL 6,88%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 8.018,92 TL 4,49%
tether
Tether (USDT) 13,43 TL 0,08%
solana
Solana (SOL) 2.893,32 TL 10,78%
cardano
Cardano (ADA) 21,25 TL 7,64%
xrp
XRP (XRP) 12,60 TL 4,90%
usd-coin
USD Coin (USDC) 13,45 TL 0,08%
polkadot
Polkadot (DOT) 457,67 TL 5,93%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) 2,70 TL 5,00%
Bağlantıyı kopyala