3AC Kurucularının Yeni Kripto Para Borsası Açıldı

3ac kurucularinin yeni kripto para borsasi acildi

Geçtiğimiz yıl iflas başvurusunda bulunan Three Arrows Capital’in (3AC) iflas mahkemesi süreci devam ederken, Three Arrows Capital kurucuları bir süredir üzerinde çalıştıkları yeni kripto para borsasını kullanıma açtı.

İflas Eden 3AC’den Yeni Kripto Para Borsası

Three Arrows Capital kurucularından olan Su Zhu ve Kyle Davies, Three Arrows Capital başarısızlığı henüz giderilmemişken yeni kripto para borsalarını açtı. Three Arrows Capital kurucularının açmış olduğu kripto para borsasının adı OPNX oldu. Şirket tarafından kısa bir süre önce topluluk üyelerine lansman yapıldı ve yerel kripto para birimi FLEX’in duyurusu yapıldı.

3ac kurucularinin yeni kripto para borsasi acildi 2

Şirket tarafından yapılan açıklamada, “Pek çok kişi FLEX’in yerel ekosistem kripto para birimi olarak OPNX’i güçlendireceğini biliyor olabilirsiniz. Minnettarlığımızın bir göstergesi olarak, bekleme listesinde yer alan uygun kullanıcıları FLEX kripto para birimi eşantiyonumuza dahil ettik.” ifadesi kullanıldı.

CoinMarketCap verilerine göre, FLEX kripto para biriminin 256 milyon dolarlık bir piyasa değerinin olduğu görülüyor. Bununla birlikte son 24 saat içerisindeki ticaret hacminin nispeten küçük bir tutarı olan 796.000 dolarlık işlem bulunuyor.

Burak Köse

Burak Köse

Burak KÖSE 3 Mayıs 1995 tarihinde Bursa’da doğdu. 2000 yılında bilgisayar ve internetle tanışan Burak, sanal dünyada ilk emeklemelerini henüz 5 yaşındayken gerçekleştirdi. İlkokul ve lise eğitimini Bursa’da tamamlayan Burak, matematik hocasının tavsiyesiyle Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesi’ne başladı. İşletme bölümünün kendisine göre olmadığını fark eden Burak, 3. Sınıfta İşletme bölümünü bırakarak, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümüne geçiş yaptı. İletişim Fakültesi’nde eğitimine devam ederken hocalarından geleneksel medya, gazetecilik, yeni medya ve tasarım alanında da dersler alan Burak, psikoloji ile de yakından ilgilenmiştir. Reklamcılık eğitimini sürdürdüğü esnada psikoloji okumalarına devam eden Burak, Felsefe ve Sosyoloji okumaları da yaparak kendini bu alanlarda geliştirdi. İlkokul eğitimini sürdürdüğü esnada içerik üretmeye başlayan Burak, Türkiye’de faaliyet gösteren pek çok forum ve sözlük platformunda bilgilerini paylaşıp yeni şeyler öğrenerek kendini geliştirmeye devam etti. Bursa’da Anadolu Lisesi’nde lise öğrenimine devam ettiği esnada İngilizce eğitimini geliştirmeye devam eden Burak, İngilizce kaynaklardan çeviriler yaparak bunları okuyucuları ile paylaşmaya başladı. Teknoloji ve etrafında gelişen dünyaları yakından takip eden Burak, bu alanlarda yeni gelişmeleri öğrenmeye ve edindiği bilgileri ilk olarak forum ve sözlüklerden paylaşmaya başlayarak profesyonel anlamda içerik üreticiliğine adım atmış oldu. İçerik üreticiliğinde üniversite eğitimine başlamasıyla birlikte kendini geliştirmeyi sürdüren Burak, Türkiye’nin öncü teknoloji platformlarında içerikler üretti. Öncü teknoloji platformlarında içerik yöneticiliği yaparken blockchain’i radarına alan Burak, geleceğin teknolojisi olarak gördüğü blockchain yenilikleri konusunda araştırmalarına başladı. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra butik reklam ajanlarında çeşitli alanlarda çalışmalar yürüten Burak, çalışma hayatı boyunca içerik üretmeye devam etti. Teknoloji editörü olarak çıktığı içerik üretme yolculuğunda teknoloji ile bağlantılı pek çok alanda içerikler üretti. Yeniliklere uyum sağlamayı kendine görev edinen Burak, yeni teknolojileri okuyuculara en doğru bilgilerle aktarmayı seviyor. Nisan 2022’den itibaren BTCHaber.com’da içerik üretmeye başlayan Burak, sektörde edindiği tecrübeler ışığında gelişmeleri okuyuculara aktarıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
553.699,46 TL 0,13%
ethereumETH/TRY
38.001,58 TL 0,45%
tetherUSDT/TRY
20,01 TL 0,07%
bnbBNB/TRY
6.234,19 TL 0,70%
usd-coinUSDC/TRY
19,99 TL 0,01%
xrpXRP/TRY
9,99 TL 3,90%
cardanoADA/TRY
7,52 TL 0,20%
staked-etherSTETH/TRY
37.965,59 TL 0,42%
dogecoinDOGE/TRY
1,45 TL 0,93%
solanaSOL/TRY
418,88 TL 1,75%
Bağlantıyı kopyala