21Shares, Yeni Bir Ürün Piyasaya Sürüyor

21shares yeni bir urun piyasaya suruyordfgd

Kripto para piyasası zor dönemlerden geçerken, birçok şirket bu dönemi en az hasar ile atlatmak için çalışmalar gerçekleştirmeye devam ediyor. Son olarak kripto borsasında işlem gören ürün (ETP) ihraççısı 21Shares yeni bir ürün piyasaya sürüyor.

21Shares Bitcoin Core ETP Bugün İşlem Görmeye Başlayacak

Kripto borsasında işlem gören ürün (ETP) ihraççısı 21Shares, bugün mevcut azalan kripto fiyatlarıyla karşı karşıya kalan yatırımcıları hedefleyen yeni bir ürün serisini piyasaya sürdü. 

21Shares Bitcoin Core ETP (CBTC), Crypto Winter Suite’deki ilk ürün olanİsviçre borsası SIX’te yayına girdi. Şirket, kripto pazarındaki gerileme ve halk arasında kripto kışı olarak bilinen uzun süreli düşüş potansiyeli ışığında bu yeni ürünleri piyasaya sürmeye karar verdi.

21Shares, konu ile ilgili olarak şu şekilde açıklama yaptı:

21Shares Crypto Winter Suite ile tanışın. Bu ürün ailesi, kripto ekosistemine risk kontrollü bir şekilde düşük maliyetli giriş noktaları sağlamak üzere tasarlanmıştır ve yatırımcıların zorlu ayı piyasalarını yönetmelerine yardımcı olur.

CBTC ETP, yatırımcılara toplam harcama oranı 21 baz puan veya bir sonraki ürünün Bitcoin’e (BTC) odaklanmasını sağlamayı amaçlıyor. Bunun yanında bunu karşılayabilmek için, temel alınan kriptonun bir kısmı tamamen teminatlandırılmış olarak ödünç verilecek

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
388.901,11 TL 7,79%
ethereumETH/TRY
31.140,09 TL 6,26%
tetherUSDT/TRY
17,98 TL 0,15%
usd-coinUSDC/TRY
17,97 TL 0,13%
bnbBNB/TRY
5.076,52 TL 8,31%
binance-usdBUSD/TRY
17,94 TL 0,07%
xrpXRP/TRY
6,15 TL 9,31%
cardanoADA/TRY
8,43 TL 13,25%
solanaSOL/TRY
650,11 TL 11,92%
dogecoinDOGE/TRY
1,25 TL 14,08%
Bağlantıyı kopyala