2023 Yılında Yükselme İhtimali Olan 7 Kripto Para (Sponsorlu)

2023 yilinda yukselme ihtimali olan 7 kripto para sponsorluAWFF

2022’nin yarattığı düşüşten sonra, yeni yıla iyimser bakmak yatırımcıya da iyi gelebilir. Kripto piyasasında, bazı yeni ve köklü oyuncuların yükselişe geçmeye hazır olmasıyla birlikte yeniden bir toparlanma olacağına dair artan bir düşünce var. Bunu akılda tutarak, işte 2023 yılında patlama yapabilecek 7 kripto listesi.

2023 için En İyi Kriptolar

1. Metacade (MCADE)

2. Shiba Inu (SHIB)

3. Polygon (MATIC)

4. Ripple (XRP)

5. Ethereum (ETH)

6. Rocketize (JATO)

7. Orbeon Protocol (ORBN)

1. Metacade: GameFi alanında yükselişe geçecek en iyi kripto

Patlama yapacak en iyi 7 kripto listesindeki tüm şirketler çok yükseklere çıkma potansiyeline sahip. Ancak GameFi sektöründeki şirketler, önümüzdeki yıl içerisinde sıçrama yapacağı tahmin edilen kripto oyunlarıyla birlikte yıldızlaşacak gibi görünüyor. Metacade, oyuncuların gelir ve ödüller kazanabileceği mükemmel metaverse ve arcade oyunları yelpazesiyle P2E (kazanmak için oyna) talebindeki patlamadan yararlanmak için mükemmel bir konuma sahiptir.

Ancak Metacade sadece oyuncular için değil. Hem geliştiriciler hem de kripto meraklıları için çalışan kapsamlı bir kripto oyun ekosistemidir. Geliştiriciler platformu yeni oyunları test etmek, geliştirmek ve pazarlamak, yarışmalar düzenlemek ve yeni çalışanlar bulmak için kullanabilir. Bu arada, kripto hayranları ve yatırımcılar cazip token biriktirme ve yatırım fırsatlarından yararlanabilirler. Tüm yönleri bir araya getiren Metacade, hızla P2E endüstrisi için mükemmel bir Web3 topluluk merkezi haline gelebilir.

Metacade presale’i hızla tükeniyor. Beta aşamasında şimdiden 1,5 milyon doların üzerinde para toplandı; bu da yatırımcıların Metacade’in sunduklarının değerini ve büyük potansiyelini anladığının kesin bir kanıtı. Metacade 2023’te uçuşa geçmeye hazır ve daha da iyisi, şu anda harekete geçerseniz, hala son derece cazip presale indiriminden satın alabilirsiniz. Aya mı? Yıldızlara ve ötesine!

Metacade presale’ine buradan katılabilirsiniz

2. Shiba Inu (SHIB): Meme Coin alanında

Spor tarihi, Muhammed Ali’den Michael Jordan’a ve Boston Red Sox’tan Liverpool FC’ye kadar pek çok büyük geri dönüş hikâyesiyle doludur. Shiba Inu (SHIB) da bu listeye katılmak üzere mi? Gerçekten de 2021’de ulaştığı şaşırtıcı, pek de inandırıcı olmayan zirvelere geri dönebilir mi? Belki de Shiba Inu (SHIB) bu muhteşem zirveleri asla yeniden göremez, ancak bu spor kahramanları gibi eski ihtişamının bir kısmını yeniden yakalayabileceğine inanmak için hala sağlam nedenler var.

Kabul etmek gerekir ki, ayı piyasasında şirket değerinin %90’ından fazlasını kaybetmiştir. Ancak, bu zor zamanlarda bile Shiba Inu’nun (SHIB) temelleri hala yerinde duruyor ve bu nedenle 2023’te muhteşem bir yükseliş yaşayabilir. Piyasa değeri açısından hala en büyük ikinci meme coin, hala geniş takipçi kitlesinin bağlılığına sahip ve yeni Shibarium platformu bir dizi yeni DeFi hizmetini destekleyecek. Tüm bunlar, yaşlı köpekte hala umut olduğunu kanıtlıyor. 

3. Polygon (MATIC): Aplikasyon Geliştirme alanında

Polygon (MATIC), yenilik, heyecan ve büyük kazançlar sunanların yalnızca pazara yeni giren şirketler olmadığının kanıtıdır. Gerçekten de bazıları, kanıtlanmış bir geçmişe sahip yerleşik oyuncuların, özellikle uzun vadede daha güvenli bir bahis olduğunu iddia edebilir. Polygon’un (MATIC) 2022’nin ortası ve sonu arasında değerini neredeyse iki katına çıkardığı ve FTX öncesi ve sonrası fiyatının oldukça istikrarlı kaldığı inkâr edilemez. Bu kesinlikle şirket hakkında çok şey anlatıyor.

Polygon (MATIC) yatırımcılar için caziptir çünkü geliştiriciler ve diğer birçok kullanıcı açısından ilgi çekicidir. Ethereum (ETH) ağının güvenliğinden, esnekliğinden ve istikrarından tam olarak yararlanır (ancak işlemlerin daha hızlı ve daha ucuz gerçekleşmesini sağlar). Ayrıca geliştiricilerin yeni protokoller ve uygulamalar oluşturmasını kolaylaştırarak Polygon’un (MATIC) etkileyici işlem hacimlerine katkıda bulunur. Bazı şirketler size yükseliş ve yüksek kazanç sözü verir, ancak Polygon (MATIC) bunu gerçekleştirir. 

4. Ripple (XRP): Para Transferleri alanında

Şirketin SEC ile uzun süredir devam eden davasının hala sürdüğü düşünüldüğünde, bazıları Ripple’ı (XRP) patlama yapması muhtemel 7 kripto listesinde görünce şaşırabilir. Elbette her yatırım bir miktar risk taşır ve Ripple (XRP) davayı kaybederse değeri düşecektir. Öte yandan, davadan galip çıkarsa, hisse fiyatının diğer yönde güçlü bir şekilde yükseleceğini ve yatırımcıların buna göre ödüllendirileceğini söylememize gerek bile yok.

Süregelen belirsizliğin arasında net olan şey, Ripple’ın (XRP) insanların istediği ve sevdiği bir ürüne sahip olduğudur. Birkaç saniye içinde ve makul bir fiyata para transferi yapabilme olanağı, geleneksel bankaların fahiş ücretleri ve uzun gecikmeleriyle karşılaşan herkese hitap edecektir. “Risk ne kadar büyükse, getiri de o kadar büyüktür” kavramını benimseyen bir yatırımcıysanız, Ripple (XRP) tam da size göre olabilir.

5. Ethereum (ETH): Genel pazar

Kripto dünyasına yeni katılan en iyi şirketleri belirleme telaşına düştüğümüzde, en iyi potansiyellerin hâlihazırda var olabileceğini bazen unutabiliyoruz. Elbette, Ethereum (ETH) 2022’deki değerinin üçte iki oranında düşerek 1200 dolar civarına geriledi. Ancak açık ara farkla, piyasa değerine göre hala en büyük ikinci kripto ve Ethereum’un (ETH) geçtiğimiz 12 ayda gösterdiği performansı sergilemekten mutluluk duyacak pek çok başka oyuncu var.

Dahası, mevcut düşük fiyat, piyasalar yeniden toparlandığında yukarı yönlü hareket için çok fazla alana işaret ediyor. Ethereum (ETH), 2023 yılında yeni özellikler ve işlevler eklemek için çalışan bir grup yeni geliştiriciye sahip. Uygulamaları ve ürün teklifleri için platform olarak kullanan sayısız şirketle birlikte Ethereum’un (ETH) geleceği parlak görünüyor. Hala 2023 ve sonrası için en iyi olasılık olmaya devam ediyor.

6. Rocketize (JATO): Meme Coin alanında

Biliyoruz ki aya ulaşmak için bir rokete ihtiyacınız olacak, ancak Rocketize’ın (JATO) patlama yapacak kriptolar arasında ilk 7’de yer almasının tek nedeni bu değil. Piyasa hala meme coinlere karşı iştahlı görünse de, Rocketize (JATO) gibi daha bilgili operatörler kendilerini “meme coin plus” olarak konumlandırıyor – yani bir DeFi meme coin olarak. Binance akıllı zinciri üzerine inşa edilen Rocketize (JATO), akıllı sözleşmelere ve benzer uygulamalara yönelik artan talepten faydalanmayı planlıyor.

Rocketize (JATO) bununla da kalmıyor. Neredeyse şu anda piyasadaki her popüler uygulamaya göz atmış ve bu işlevselliği yol haritasına dâhil etmiş gibi. Bu nedenle şirketin ileriye dönük planları arasında Fantom, Polygon ve BSC gibi önde gelen ağlarla bağlantılar kurmak, iki NFT platformunun lansmanı ve GameFi platformu için ev sahipliği yapmak yer alıyor. Tüm vaatlerini gerçekten yerine getirebilirse, Rocketize (JATO) 2023’te bir süperstar olabilir – ancak bunu gerçekleştirmesi daha da uzun sürebilir.

7. Orbeon Protocol (ORBN): Risk sermayesi (VC) ve kitlesel fonlama alanlarında yükselişe geçecek en iyi kripto

Geleneksel olarak, finansman arayan start-up’lar ile bu şirketleri satın almak isteyen küçük yatırımcılar arasında bir mesafe vardır. Orbeon Protocol (ORBN), VC ve kitlesel fonlama pazarındaki bu bölünmeyi ortadan kaldırmayı amaçlamaktadır. Yeni iş girişimlerini NFT’lere dönüştürerek çalışır, bunlar daha sonra parçalara ayrılır ve uygun fiyatlarla pazarlanır. Start-up’lar finansmana hızlı ve kolay bir şekilde erişebildiği ve küçük yatırımcılar en iyi yeni şirketlere yatırım yapabildiği için bir kazan-kazan durumu ortaya çıkar. 

Aslında, Orbeon Protocol (ORBN) kusursuz bir yatırım hizmetleri paketi sunuyor. Kullanıcılar kripto para birimlerini ve NFT’lerini tek bir yerden satın alabilir, takas edebilir, muhafaza edebilir ve yönetebilirler. Ve start-up’lar yatırımcıları hisse bazlı NFT’ler ve diğer avantajlarla ödüllendirebilirler. Presale başarısı göz önüne alındığında, Orbeon Protocol (ORBN) kesinlikle bir şeyleri doğru yapıyor. İvmesini koruyabilir ve kendisini rakiplerinden farklılaştırabilirse, 2023’te en iyi seçeneklerden biri olabilir.

2023 yılında patlama yapması muhtemel 7 kripto : Karar Zamanı

2023’ün en iyi 7 kripto parası için yapılan bu gruplandırmada, listelenen tüm şirketler – Ethereum (ETH), Metacade (MCADE), Orbeon Protocol (ORBN), Polygon (MATIC), Ripple (XRP), Rocketize (JATO) ve Shiba Inu (SHIB) – zirveye çıkma potansiyeline sahip. Ancak kesin bir karar vermek için, hangi sektörün 2023 ve sonrasında en heyecan verici büyüme beklentilerine sahip olduğuna bakmak aydınlatıcı olacaktır.

Bunlardan en büyük büyüme potansiyeline sahip olan GameFi pazarı gibi görünüyor ve bu da Metacade’in (MCADE) burada açık ara kazanan olduğu anlamına geliyor. P2E ve kripto oyun sektöründe göze çarpan bir oyuncu olan Metacade, şu anda makul bir presale fiyatından satışa sunulma avantajına da sahip – ancak bu durum çok uzun sürmeyecek, bu nedenle yatırım kararınızı geciktirmeyin!

En iyi kriptoları buraya tıklayarak eToro üzerinden satın alabilirsiniz.

Metacade presale’ine buradan katılabilirsiniz.

BTCHaber

BTCHaber

2016’da kurulan BTCHaber, kendi yazar kadrosu ile özgün yazılar ve içerikler üretmekte, yerli ve yabancı kaynakları takip ederek doğruluğu teyit edilmiş sadece önemli ve öne çıkan haberleri sunmaktadır. BTCHaber, kripto para piyasasının her geçen gün büyüdüğü bu dijital çağda yeni yatırım yollarının keşfetmek, gelişmeleri anbean takip etmek ve kullanıcıları doğru bilgiye ulaştırmak için kurulmuş güncel Bitcoin ve diğer kripto paraların konu alındığı haber platformudur.
https://www.btchaber.com/

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
437.243,77 TL 0,82%
ethereumETH/TRY
30.042,54 TL 0,06%
tetherUSDT/TRY
18,83 TL 0,04%
usd-coinUSDC/TRY
18,81 TL 0,03%
bnbBNB/TRY
5.801,70 TL 0,03%
xrpXRP/TRY
7,76 TL 0,32%
binance-usdBUSD/TRY
18,81 TL 0,08%
cardanoADA/TRY
7,29 TL 1,62%
dogecoinDOGE/TRY
1,67 TL 2,81%
matic-networkMATIC/TRY
21,63 TL 0,11%
Bağlantıyı kopyala