1inch Yeni Fusion Yükseltmesini Başlattı

1inch yeni fusion yukseltmesini baslatti

Önde gelen merkezi olmayan finans (DeFi) platformu 1inch yeni yükseltmeler yayımlamaya devam ediyor. 1inch son olarak 1inch Swap Engine etrafında şekillenen Fusion yükseltmesini başlattığını açıkladı.

1inch Yeni Fusion Güncellemesi Neler Sunuyor?

Merkezi olmayan finans (DeFi) platformu 1inch, 1inch Swap Engine için büyük bir yükseltme olan Fusion yükseltmesini duyurdu. Fusion yükseltmesi, kripto yatırımcıları için uygun maliyetli, güvenli ve karlı takaslar vadediyor.

1inch Swap Engine etrafındaki Fusion modu, DeFi yatırımcılarının ağ ücreti ödemeden önceden belirlenmiş bir fiyat ve zaman aralığında komut vermelerine imkân tanıyor. Bununla birlikte yükseltme, güncellenmiş staking sözleşmeleri ve tokenomikler gibi ağ iyileştirmelerini de beraberinde getiriyor.

1inch yeni fusion yukseltmesini baslatti 2

DeFi için bir alım satım ve eşleştirme sistemi olarak 1inch Swap Engine, DeFi kullanıcılarını birbirine bağlıyor ve profesyonel piyasa yapıcılar aracılığıyla kripto alım satımları için likidite sağlıyor. Yeni yükseltme ayrıca yeni bir güvenlik katmanı da ekliyor ve bu sayede kullanıcılar güvenle işlemlerini yapabiliyor.

Geleneksel merkezileştirilmiş düşüncelerin aksine 1inch’in en son yükseltmesi, yatırımcıların tamamen izinsiz ve güvene dayalı olmayan bir şekilde gerçekleştirilen saklama dışı güvenli takaslar yapmasına da izin veriyor.

Fusion yükseltmesinin arkasındaki amaçlarını açıklayan 1inch Network kurucu ortağı Sergej Kunz şu ifadeleri kullandı:

Kullanıcılar ağ ücreti ödemek zorunda kalmayacakları için Fusion, 1inch takaslarını önemli ölçüde daha uygun maliyetlerle yapılmasını sağlıyor. Bununla birlikte yükseltme ile ek güvenlik katmanı da ekleniyor.

Burak Köse

Burak Köse

Burak KÖSE 3 Mayıs 1995 tarihinde Bursa’da doğdu. 2000 yılında bilgisayar ve internetle tanışan Burak, sanal dünyada ilk emeklemelerini henüz 5 yaşındayken gerçekleştirdi. İlkokul ve lise eğitimini Bursa’da tamamlayan Burak, matematik hocasının tavsiyesiyle Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesi’ne başladı. İşletme bölümünün kendisine göre olmadığını fark eden Burak, 3. Sınıfta İşletme bölümünü bırakarak, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümüne geçiş yaptı. İletişim Fakültesi’nde eğitimine devam ederken hocalarından geleneksel medya, gazetecilik, yeni medya ve tasarım alanında da dersler alan Burak, psikoloji ile de yakından ilgilenmiştir. Reklamcılık eğitimini sürdürdüğü esnada psikoloji okumalarına devam eden Burak, Felsefe ve Sosyoloji okumaları da yaparak kendini bu alanlarda geliştirdi. İlkokul eğitimini sürdürdüğü esnada içerik üretmeye başlayan Burak, Türkiye’de faaliyet gösteren pek çok forum ve sözlük platformunda bilgilerini paylaşıp yeni şeyler öğrenerek kendini geliştirmeye devam etti. Bursa’da Anadolu Lisesi’nde lise öğrenimine devam ettiği esnada İngilizce eğitimini geliştirmeye devam eden Burak, İngilizce kaynaklardan çeviriler yaparak bunları okuyucuları ile paylaşmaya başladı. Teknoloji ve etrafında gelişen dünyaları yakından takip eden Burak, bu alanlarda yeni gelişmeleri öğrenmeye ve edindiği bilgileri ilk olarak forum ve sözlüklerden paylaşmaya başlayarak profesyonel anlamda içerik üreticiliğine adım atmış oldu. İçerik üreticiliğinde üniversite eğitimine başlamasıyla birlikte kendini geliştirmeyi sürdüren Burak, Türkiye’nin öncü teknoloji platformlarında içerikler üretti. Öncü teknoloji platformlarında içerik yöneticiliği yaparken blockchain’i radarına alan Burak, geleceğin teknolojisi olarak gördüğü blockchain yenilikleri konusunda araştırmalarına başladı. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra butik reklam ajanlarında çeşitli alanlarda çalışmalar yürüten Burak, çalışma hayatı boyunca içerik üretmeye devam etti. Teknoloji editörü olarak çıktığı içerik üretme yolculuğunda teknoloji ile bağlantılı pek çok alanda içerikler üretti. Yeniliklere uyum sağlamayı kendine görev edinen Burak, yeni teknolojileri okuyuculara en doğru bilgilerle aktarmayı seviyor. Nisan 2022’den itibaren BTCHaber.com’da içerik üretmeye başlayan Burak, sektörde edindiği tecrübeler ışığında gelişmeleri okuyuculara aktarıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
442.529,67 TL 2,10%
ethereumETH/TRY
30.353,49 TL 2,18%
tetherUSDT/TRY
18,83 TL 0,03%
bnbBNB/TRY
6.002,23 TL 4,17%
usd-coinUSDC/TRY
18,81 TL 0,01%
xrpXRP/TRY
7,79 TL 0,70%
binance-usdBUSD/TRY
18,81 TL 0,13%
cardanoADA/TRY
7,33 TL 1,50%
dogecoinDOGE/TRY
1,70 TL 1,67%
matic-networkMATIC/TRY
22,20 TL 5,63%
Bağlantıyı kopyala