133 Milyon Shiba Inu Yakıldı, SHIB Yakım Oranı Arttı

133 milyon shiba inu yakildi shib yakim orani artti

Popüler meme kripto para birimi Shiba Inu, yakım işlemleri ve balina alımlarıyla gündemde kalmaya devam ediyor. Ayrıca yaptığı ortaklıklarla da adından söz ettiren Shiba Inu, son günlerde mobil oyun ve metaverse evreniyle ilgili yeni projeler geliştiriyor, ekosisteme yatırım yapıyor.

Bu kez Shibburn, 133 milyondan fazla Shiba Inu’nun yakıldığını bildirdi. Shibburn, Shiba Inu’nun yakım oranının yüzde 240’ın üzerine çıktığını paylaştı.

133 milyon shiba inu yakildi shib yakim orani artti

SHIB Yakım Oranı Yüzde 242 Arttı

Shibburn tarafından tespit edildiği üzere toplamda 133.006.651 Shiba Inu ölü cüzdanlara gönderildi. Shibburn’e göre, SHIB’in toplam yakım oranı yüzde 242,50 artış gösterdi.

Bu miktarda SHIB’i yakmak ve yakım oranını yükseltmek, SHIB’in dolaşımdaki arzını azaltmak isteyen şirketler için önemli bir fırsat.

Ekran Resmi 2022 08 19 14.33.14

Santiment’e göre, bir grup balinanın SHIB ve Dogecoin ile kar elde etmesi bu meme tokenlerinin fiyatlarının yüksek seviyelerden düşmesine yol açtı.

Hem Shiba Inu hem de Dogecoin’de 100.000 dolardan fazla kripto transferleri yapıldığı için işlem aktivitesi her iki zincirde de yükseldi. Bu durum meme tokenleri üzerinde büyük satış baskısına neden oldu ve kısa vadeli bir yükselişin ardından fiyatlarını aşağı çekti. Bunun sonucunda ikili, geçtiğimiz salı ve pazar günleri en yüksek fiyat seviyelerine ulaştı.

Esra Bayram

Esra Bayram

Esra Bayram, 26 Ocak 1999 tarihinde İstanbul’un Fatih ilçesinde dünyaya geldi. Aslen Zonguldaklı olan Esra Bayram, İlkokul ve Ortaokul’u İstanbul’da 75. Yıl Okulu’nda okuduktan sonra Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar verdi. Liseyi Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde bitirdi. Bu dönemde şiir yazan Esra Bayram bu konuda çeşitli şiir yarışmalarında derece elde etti. Lise yıllarında araştırmacı ve sorgulayıcı yanını keşfederek gazeteci olmaya karar verdi. 2021 yılında Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun olan Esra Bayram aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde okuyor. Üniversite hayatında geçimini sağlamak için çeşitli meslek kollarında yarı zamanlı olarak çalışan Esra, bu dönemde kendi ayakları üzerinde durmayı öğrendi. Üniversite eğitimine devam ederken müziğe olan ilgisi ona bu alanda web sitesi oluşturmaya yönlendirdi. Kendi hazırladığı müzikle ilgili içerikleri bu sitede yayınladı. Aynı zamanda ukulele ve gitar çalmayı öğrenen Esra, boş vakitlerinde müzik aleti çalmayı öğreniyor. Esra Bayram, ulusal ve yerel birçok medya kuruluşunda stajını tamamladıktan sonra Bitcoin ve kripto varlık (dijital para birimleri) odaklı en son haberleri, en yararlı analizleri ve gelişmeleri takip ettiğiniz kapsamlı bir platform olan BTCHaber'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Dijitalleşen dünya ile birlikte dijital paraların öneminin giderek artması sonucunda kripto varlık sektörünün geleceğinin farkında olan Esra, kripto varlık ekosistemini yakından takip ediyor ve bu konuda uzmanlaşmak adına araştırmalar yapıyor. Müzik dinlemeyi, dergi ve kitap okumayı, yürüyüş yapmayı, bisiklete binmeyi, yabancı dizi ve film izlemeyi seven Esra şu sıralar daha çok kripto varlık ekosistemine yönelik kitaplar okuyor. Esra, iyi gözlem ve analiz kabiliyetine sahip biri olarak severek yöneldiği iletişim, medya alanında kendini olabildiğince geliştirmek istiyor. İş disiplini yüksek ve her daim öğrenmeye açık bir kişiliğe sahip olan Esra, meslek ilkelerine ve ahlakına uygun habercilik yapmaya özen gösteriyor. İletişim ve medya alanındaki deneyimlerini dergilik sektörüne taşıyarak, ilerde kendi dergisini çıkartmayı hedefliyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
377.530,78 TL 0,76%
ethereumETH/TRY
25.514,21 TL 1,58%
tetherUSDT/TRY
18,57 TL 0,00%
bnbBNB/TRY
5.481,21 TL 0,01%
usd-coinUSDC/TRY
18,56 TL 0,08%
xrpXRP/TRY
9,34 TL 3,40%
binance-usdBUSD/TRY
18,57 TL 0,01%
cardanoADA/TRY
8,08 TL 0,55%
solanaSOL/TRY
638,04 TL 0,88%
dogecoinDOGE/TRY
1,22 TL 1,32%
Bağlantıyı kopyala