Zcash Coin Bitti mi? Zcash’in Fiyatı 50 Dolar Civarında

11 Ocak 2017
665 Görüntülenme

Zcash coin geçtiğimiz haftalarda büyük kripto para borsalarında işlem görmeye başlamış ve büyük bir talep ile karşılanmış gizlilik esaslı bir dijital para birimidir. Zcash nedir yazımıza bakabilirsiniz.

Zincir bankacılığı destekli varlık zcash (ZEC) fiyatı, son birkaç ticaret seansı boyunca belirgin bir düşüş eğilimi göstererek uzun volalite değerinde ufak değişiklikler yaşadı.

Ekran görüntüsü-2017-01-10-at-6-26-56-pm

Zcash Coin Bitti mi? Zcash’in Fiyatı 50 Dolar Civarında

7 Ocak’ta işlem başlangıcından bu yana, zcash blockchain güç belirteçleri değeri çoğunlukla 44 $ ve üzerinde 48 $ arasında dalgalanma sergiliyordu. CoinMarketCap de bu gün 1 Zec 45 $ ile 46,50 $ arasında seyretmektedir.

Raporun yapıldığı tarihte 1 ZEC 45.43 dolar ile işlem görüyordu.

Bu göreli sakinlik, şifreleme işlemi yaşandıktan sonra ZEC’in yaşadığı vahşi oynaklığa keskin bir kontrast getiriyor. (Önceden bildirildiği gibi, Zcash denilen sıfır bilgi delillerinden kullanımı ile önemli görüş oluşturmak başarmış zk-SNARKs , kullanıcıların işlemlerin miktarını gizlemek sağlayan bir teknolojidir).

Yenilik hakkında Heyecan (Zec ateşli söylentilere yol açtı ulaştığı ayın sonuna kadar düşmeden önce 500 $ civarındaydı ve kabaca 3,300 BTC işlem hacmi ile Ekim ayında toplam ZEC miktarı 2m $ dı.). Kasım ortasında, 1 ZEC 100 dolardan daha düşük bir miktarda işlem görüyordu.

Yine de bu istikrarsızlığın solması gibi görünüyor.

Son 30 gün içinde, zcash fiyatı, 56$ en yüksek ve 34$ en düşük seviyelerindedir. Sadece %8 azalmıştır. CoinGecko verilerine  cryptocurrency standartlarına göre mütevazı bir üst nokta ve alt nokta arasında bulunmaktadır.

Zcash Coin Fiyat Keşfi

Gelecek vaat ederken, uzmanların konuyla ilgili bölünmüş görünmesi nedeniyle, ZEC’in yerleşik fiyatının yatırımcılar için bir fırsat olduğuna karar vermek zor olabilir.

Kripto kaynaşımı hedge fonu EAM başkanı Tim Enneking’e göre, en azından kısa vadede ZEC fiyatları gerçek değerlerine yaklaştı. Ancak, dijital para birimini doğrudan yatırımla desteklemeden önce beklemek ve görmek istediğini belirtti.

Whaleclub COO Petar Zivkovski bunun yeni bir pazar olma durumunu söylerken aynı zamanda şu anki belirsizlikte dolayı risk taşıdığını ifade etti.

Piyasadaki hâlâ çok az miktarda arz var, fiyat keşfinin gerçekten gerçekleşmediğini düşünüyoruz” diye devam etti.

Genel olarak, jüri dijital para biriminin ne kadar çok evlat edinmesini ve fiyatının ileride ne kadar iyi performans göstereceği konusunda görüş birliğine varmış görünüyor.

Zivkovski şunları söyledi:

“ZEC’in uzun vadeli iyi bir bahis olup olmadığına karar vermek için hala zaman var.”

Yasal Uyarı:  Bu parça sağlamak üzere tasarlanmamıştır ve yatırım tavsiyesi olarak yorumlanmamalıdır olmamalıdır.

Özet
Zcash Bitti mi? Zcash'in Fiyatı 50 Dolar Civarında - BTC Haber
Makale Adı
Zcash Bitti mi? Zcash'in Fiyatı 50 Dolar Civarında - BTC Haber
Açıklama
Zcash coin geçen haftalarda kripto para borsalarında işlem görmeye başlamış ve büyük bir talep ile karşılanmış gizlilik esaslı bir dijital para birimidir.
Yazar
Yayıncı Adı
CoinDesk
Yayıncı Logosu

Belki İlginizi çekebilir

Paribu Bitcoin Bölünmesi Konulu Bilgilendirme
Bitcoin
shares0 views
Bitcoin
shares0 views

Paribu Bitcoin Bölünmesi Konulu Bilgilendirme

BTCHABER - Tem 31, 2017

Paribu'nun olası Bitcoin bölünmesi ile ilgili yapmış olduğu duyuru altta yer almaktadır. İlgili Duyuru Paribu.com duyurular sayfasından direk kopyalanmıştır. Paribu 'nun…

Bitcoin Yeni Rekora Mı Hazırlanıyor? BIP 91 Onaylandı
Bitcoin
shares0 views
Bitcoin
shares0 views

Bitcoin Yeni Rekora Mı Hazırlanıyor? BIP 91 Onaylandı

BTCHABER - Tem 21, 2017

Bitcoin fiyatındaki aşırı yükseliş yatırımcılarını sevindirdi. BIP 91 adımı başarılı sonuçlandı. [caption id="attachment_995" align="alignnone" width="740"] Bitcoin Yeni Rekora Mı Hazırlanıyor?…

Bitcoin Değeri Katlanıyor! Yukarı Yönlü Büyük Hamle
Bitcoin
shares0 views
Bitcoin
shares0 views

Bitcoin Değeri Katlanıyor! Yukarı Yönlü Büyük Hamle

BTCHABER - Tem 18, 2017

Bitcoin değeri, tekrar ve hızlı bir şekilde yükselmeye başladı. Uzmanlar alım fırsatı için uyarmıştı! Bitcoin Değeri, Sert İniş ve Çıkışlar…

Yorum Bırak

Your email address will not be published.