Ripple Blockchain – Hindistan Axis Bank Ripple Kullanacak

10 Ocak 2017
563 Görüntülenme

Ripple Blockchain, Hindistan merkezli Axis Bank yakında dağıtılmış defteri (blockchain) teknolojisini kullanmaya başlayacak.

Axis, bu hafta yaptığı açıklamada, sınır ötesi işlemler için Ripple ağını kullanacak. Bölgesel haber kaynağı tarafından bildirildiği üzere Ekonomik Times , çözümün altta yatan teknoloji sınır ötesi ödemeler için gerçek zamanlı yerleşim sağlayacak – Banka gelecekteki büyüme için hedeflediği bir alan.

Gazete’nin müdür yardımcısı V Srinivasan yaptığı açıklamada, “Bankacılık işlemini müşterilerimiz için basitleştirmek ve kolaylaştırmak için teknolojide yenilikler yapmaya kararlıyız” dedi.

Ripple Blockchain

Ripple Blockchain – Hindistan Axis Bank Ripple Ağını Kullanacak

Ekim ayında, medya kaynakları, Axis yetkililerinin, teknolojiyi kullanarak potansiyel ürün lansmanlarına bakmakta olduklarını, ancak olası herhangi bir lansman tarihi hakkında sorular sorduklarını bildirdiler.

Bankanın cumhurbaşkanı ve CIO Amit Sethi, “Müşterilerimiz için kısa süre içinde çözümler üreteceğiz, ancak herhangi bir zaman diliminde bulunmak istemiyoruz” dedi.

Bu tarafından bildirilen blockchain ile Ekseni’nde çalışmaları ilk ışığına çıkmaya başladı Geçen yılın ortasında Ekonomik Times . Yaz boyunca, banka, kısmen, blokçuya yönelik yeni hizmetleri araştırmaya yönelik yeni bir FinTech hızlandırıcısı başlattı.

Fakat bölgedeki Axis, blok zincirle ilerleyen tek banka değil.

Fellow Hint bankacılık kurumu Evet Banka bu ayın başlarında bir temel olarak açık kaynak Hyperledger kodu yararlanarak, bir blockchain tabanlı satıcı finansman çözümü geliştirdi aldığını açıkladı.

Gelişmeler, bu gelişmelerin ivme kazanmaya devam etmesi halinde Hindistan’ın bu yıl işletme blokajı testinde ön plana çıkabileceğini gösteriyor.

Belki İlginizi çekebilir

Paribu Bitcoin Bölünmesi Konulu Bilgilendirme
Bitcoin
shares0 views
Bitcoin
shares0 views

Paribu Bitcoin Bölünmesi Konulu Bilgilendirme

BTCHABER - Tem 31, 2017

Paribu'nun olası Bitcoin bölünmesi ile ilgili yapmış olduğu duyuru altta yer almaktadır. İlgili Duyuru Paribu.com duyurular sayfasından direk kopyalanmıştır. Paribu 'nun…

Bitcoin Yeni Rekora Mı Hazırlanıyor? BIP 91 Onaylandı
Bitcoin
shares0 views
Bitcoin
shares0 views

Bitcoin Yeni Rekora Mı Hazırlanıyor? BIP 91 Onaylandı

BTCHABER - Tem 21, 2017

Bitcoin fiyatındaki aşırı yükseliş yatırımcılarını sevindirdi. BIP 91 adımı başarılı sonuçlandı. [caption id="attachment_995" align="alignnone" width="740"] Bitcoin Yeni Rekora Mı Hazırlanıyor?…

Bitcoin Değeri Katlanıyor! Yukarı Yönlü Büyük Hamle
Bitcoin
shares0 views
Bitcoin
shares0 views

Bitcoin Değeri Katlanıyor! Yukarı Yönlü Büyük Hamle

BTCHABER - Tem 18, 2017

Bitcoin değeri, tekrar ve hızlı bir şekilde yükselmeye başladı. Uzmanlar alım fırsatı için uyarmıştı! Bitcoin Değeri, Sert İniş ve Çıkışlar…

Yorum Bırak

Your email address will not be published.