Bitstamp, Ripple XRP Eklemeye Hazırlanıyor

11 Ocak 2017
2059 Görüntülenme

Bitstamp, Ripple’in XRP dijital varlıkları için yeni pazarlar başlatıyor.

17 Ocak’ta yapılacak olan lansman, USD / XRP ve EUR / XRP için döviz teklif ticareti çiftlerini görecek. Şirket, halihazırda dalgalı ağ geçiti (ağın paraya girdiği veya ayrıldığı yer) ve dijital varlık için bit eşitli pazarlara ev sahipliği yapıyor.

Bitstamp, Ripple XRP yeni teklifleri iki parçalı bir programla başlatıyor; bununla birlikte, ticaret ücretlerinde indirim yapmanın yanı sıra, piyasa oyuncularına döviz getiren teşvikler de verilecek. Bununla birlikte, Ripple, ayrıntıların son halini alıyor.

Hareket, San Francisco merkezli bir başlangıç ​​değişikliği döneminde geliyor.

Bununla birlikte, dünyanın finansal kurumları arasında başlatmanın artan görünürlüğü, belki de burada daha fazla oynamaktadır.

Bitstamp, Ripple XRP

Bitstamp, Ripple XRP Eklemeye Hazırlanıyor

Eylül ayında, Dalgalanma kaldırdı bir $ 55m Seri B turu Standard Chartered, Siam Commercial Bank ve Banco Santander gibi büyük bankaların destek dahil. Bir ay sonra, başlangıç için XRP kullanımını test bir düzine küresel bankaları ilgilendiren bir testin detaylarını ifşa edecek likidite sağlamak banka hesaplarına.

Miguel Vias, değerli metaller ve XRP piyasaların başkanı olarak Ripple katıldı metal seçenekleri eski CME küresel başkanı Kasım ayında , lansman daha borsalarda XRP alma Devreye alma en geniş planına sığar söyledi.

CoinDesk’e şunları söyledi:

“Birinci günde güzel, sağlıklı ve iyi likit aktivite istiyoruz, bu nedenle bazıları piyasa yapımcılarımızla derin konuşmalar yapıyoruz, bazıları uzun süredir orada.”

Bitstamp’a göre, hareket kullanıcı talebine bağlıydı. Aynı zamanda, şirketin Ripple ağı içindeki bir kapı olarak derinleştirici bir rol öneriyor.

CEO’su Nejc Kodriç, yaptığı açıklamada, “Ripple’in ve XRP’nin dijital varlığının, Bitstamp’da tuttuğumuz AB lisansının zorlu şartları için doğal olarak uygun olduğu açık” dedi. “Müşterilerimizin XRP ticareti için yüksek talepleri var ve bu nedenle, son derece düzenlenmiş ve uyumlu bir ticaret ortamında ihtiyaçlarına cevap vermeye devam etmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.”

Haberin Orjinali: CoinDesk

Özet
Makale Adı
Bitstamp, Ripple XRP Eklemeye Hazırlanıyor
Açıklama
Bitstamp, Ripple XRP dijital varlıkları için yeni pazarlar başlatıyor. 17 Ocak'ta USD/XRP ve EUR/XRP için döviz teklif ticareti çiftlerini görecek.
Yazar
Yayıncı Adı
CoinDesk
Yayıncı Logosu

Belki İlginizi çekebilir

PTT Elektronik Para İhraç Edebilecek – Kripto Para ile İlgisizdir
Genel
shares799 views
Genel
shares799 views

PTT Elektronik Para İhraç Edebilecek – Kripto Para ile İlgisizdir

BTCHABER - May 01, 2017

PTT Elektronik para ihraç edebilecek haberini, başta Bitcoin olmak üzere kripto paralar ile ilgili bir gelişme sanabilirsiniz! Fakat haberde bahsi…

Bitcoin Nasıl Alınır? Bitcoin Alım – Satım
Bitcoin
579 shares19634 views
Bitcoin
579 shares19634 views

Bitcoin Nasıl Alınır? Bitcoin Alım – Satım

BTCHABER - Nis 05, 2017

Bitcoin nasıl alınır ve bitcoin nasıl satılır. Türkiye de bitcoin almak için hangi adımları izlemeliyiz? Türk Lirası ise bitcoin nasıl…

Çin’in Büyük Borsalarından İkisi Bitcoin Çekme İşlemlerini Durdurdu
Bitcoin
shares716 views
Bitcoin
shares716 views

Çin’in Büyük Borsalarından İkisi Bitcoin Çekme İşlemlerini Durdurdu

BTCHABER - Şub 10, 2017

Bitcoin çekme hizmetleri geçici süre ile durdurulmuştur. Çin'in en yaygın kullanılan iki adet borsalarından iki tanesi, bir ay boyunca bitcoin ve…

Yorum Bırak

Your email address will not be published.