Bitstamp, Ripple XRP Eklemeye Hazırlanıyor

11 Ocak 2017
2273 Görüntülenme

Bitstamp, Ripple’in XRP dijital varlıkları için yeni pazarlar başlatıyor.

17 Ocak’ta yapılacak olan lansman, USD / XRP ve EUR / XRP için döviz teklif ticareti çiftlerini görecek. Şirket, halihazırda dalgalı ağ geçiti (ağın paraya girdiği veya ayrıldığı yer) ve dijital varlık için bit eşitli pazarlara ev sahipliği yapıyor.

Bitstamp, Ripple XRP yeni teklifleri iki parçalı bir programla başlatıyor; bununla birlikte, ticaret ücretlerinde indirim yapmanın yanı sıra, piyasa oyuncularına döviz getiren teşvikler de verilecek. Bununla birlikte, Ripple, ayrıntıların son halini alıyor.

Hareket, San Francisco merkezli bir başlangıç ​​değişikliği döneminde geliyor.

Bununla birlikte, dünyanın finansal kurumları arasında başlatmanın artan görünürlüğü, belki de burada daha fazla oynamaktadır.

Bitstamp, Ripple XRP

Bitstamp, Ripple XRP Eklemeye Hazırlanıyor

Eylül ayında, Dalgalanma kaldırdı bir $ 55m Seri B turu Standard Chartered, Siam Commercial Bank ve Banco Santander gibi büyük bankaların destek dahil. Bir ay sonra, başlangıç için XRP kullanımını test bir düzine küresel bankaları ilgilendiren bir testin detaylarını ifşa edecek likidite sağlamak banka hesaplarına.

Miguel Vias, değerli metaller ve XRP piyasaların başkanı olarak Ripple katıldı metal seçenekleri eski CME küresel başkanı Kasım ayında , lansman daha borsalarda XRP alma Devreye alma en geniş planına sığar söyledi.

CoinDesk’e şunları söyledi:

“Birinci günde güzel, sağlıklı ve iyi likit aktivite istiyoruz, bu nedenle bazıları piyasa yapımcılarımızla derin konuşmalar yapıyoruz, bazıları uzun süredir orada.”

Bitstamp’a göre, hareket kullanıcı talebine bağlıydı. Aynı zamanda, şirketin Ripple ağı içindeki bir kapı olarak derinleştirici bir rol öneriyor.

CEO’su Nejc Kodriç, yaptığı açıklamada, “Ripple’in ve XRP’nin dijital varlığının, Bitstamp’da tuttuğumuz AB lisansının zorlu şartları için doğal olarak uygun olduğu açık” dedi. “Müşterilerimizin XRP ticareti için yüksek talepleri var ve bu nedenle, son derece düzenlenmiş ve uyumlu bir ticaret ortamında ihtiyaçlarına cevap vermeye devam etmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.”

Haberin Orjinali: CoinDesk

Özet
Bitstamp, Ripple XRP Eklemeye Hazırlanıyor
Makale Adı
Bitstamp, Ripple XRP Eklemeye Hazırlanıyor
Açıklama
Bitstamp, Ripple XRP dijital varlıkları için yeni pazarlar başlatıyor. 17 Ocak'ta USD/XRP ve EUR/XRP için döviz teklif ticareti çiftlerini görecek.
Yazar
Yayıncı Adı
CoinDesk
Yayıncı Logosu

Belki İlginizi çekebilir

Bitcoinde Büyük Düşüş Alım Fırsatı Olabilir mi?
Piyasa Analizi
shares0 views
Piyasa Analizi
shares0 views

Bitcoinde Büyük Düşüş Alım Fırsatı Olabilir mi?

Ömer Ergin - Mar 30, 2018

Bitcoin tüm zamanların en büyük düşüşünü devam ettirirken teknik analizler dönüş noktasının geldiğini gösteriyor! Bu yıl en son test ettiği…

İmera’ya Bitcoin Ödemeli Konser Teklifi
Genel
shares0 views1
Genel
shares0 views1

İmera’ya Bitcoin Ödemeli Konser Teklifi

Ömer Ergin - Ara 23, 2017

İmera'nın Viyana konserinde ödeme Bitcoin ile yapılacak. Kripto para birimi olan Bitcoin'in adını bu defa Türkiye'de bambaşka bir sektörde duyacağız.…

Litecoin’in Yaratıcısı Elindeki Tüm LTC’leri Sattı!
Alt Coin Haberleri
shares0 views
Alt Coin Haberleri
shares0 views

Litecoin’in Yaratıcısı Elindeki Tüm LTC’leri Sattı!

Ömer Ergin - Ara 21, 2017

Litecoin'in yaratıcısı olan Charlie Lee, biranda elinde ne var ne yok bütün Litecoin'lerini satıp ve bağışladığını açıkladı. Litecoin'in yaratıcısı Lee,…

Yorum Bırak

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.