Anasayfa Genel Bitstamp, Ripple XRP Eklemeye Hazırlanıyor

Bitstamp, Ripple XRP Eklemeye Hazırlanıyor

0

Bitstamp, Ripple’in XRP dijital varlıkları için yeni pazarlar başlatıyor.

17 Ocak’ta yapılacak olan lansman, USD / XRP ve EUR / XRP için döviz teklif ticareti çiftlerini görecek. Şirket, halihazırda dalgalı ağ geçiti (ağın paraya girdiği veya ayrıldığı yer) ve dijital varlık için bit eşitli pazarlara ev sahipliği yapıyor.

Bitstamp, Ripple XRP yeni teklifleri iki parçalı bir programla başlatıyor; bununla birlikte, ticaret ücretlerinde indirim yapmanın yanı sıra, piyasa oyuncularına döviz getiren teşvikler de verilecek. Bununla birlikte, Ripple, ayrıntıların son halini alıyor.

Hareket, San Francisco merkezli bir başlangıç ​​değişikliği döneminde geliyor.

Bununla birlikte, dünyanın finansal kurumları arasında başlatmanın artan görünürlüğü, belki de burada daha fazla oynamaktadır.

Bitstamp, Ripple XRP

bitstamp ripple logo - Bitstamp, Ripple XRP Eklemeye Hazırlanıyor
Bitstamp, Ripple XRP Eklemeye Hazırlanıyor

Eylül ayında, Dalgalanma kaldırdı bir $ 55m Seri B turu Standard Chartered, Siam Commercial Bank ve Banco Santander gibi büyük bankaların destek dahil. Bir ay sonra, başlangıç için XRP kullanımını test bir düzine küresel bankaları ilgilendiren bir testin detaylarını ifşa edecek likidite sağlamak banka hesaplarına.

Miguel Vias, değerli metaller ve XRP piyasaların başkanı olarak Ripple katıldı metal seçenekleri eski CME küresel başkanı Kasım ayında , lansman daha borsalarda XRP alma Devreye alma en geniş planına sığar söyledi.

CoinDesk’e şunları söyledi:

“Birinci günde güzel, sağlıklı ve iyi likit aktivite istiyoruz, bu nedenle bazıları piyasa yapımcılarımızla derin konuşmalar yapıyoruz, bazıları uzun süredir orada.”

Bitstamp’a göre, hareket kullanıcı talebine bağlıydı. Aynı zamanda, şirketin Ripple ağı içindeki bir kapı olarak derinleştirici bir rol öneriyor.

CEO’su Nejc Kodriç, yaptığı açıklamada, “Ripple’in ve XRP’nin dijital varlığının, Bitstamp’da tuttuğumuz AB lisansının zorlu şartları için doğal olarak uygun olduğu açık” dedi. “Müşterilerimizin XRP ticareti için yüksek talepleri var ve bu nedenle, son derece düzenlenmiş ve uyumlu bir ticaret ortamında ihtiyaçlarına cevap vermeye devam etmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.”

Haberin Orjinali: CoinDesk