Anasayfa Analizler Bitcoin de Sert Düşüş: Fiyatlar 1 Saatte 200 Dolar Düştü

Bitcoin de Sert Düşüş: Fiyatlar 1 Saatte 200 Dolar Düştü

2

Bitcoin de sert düşüş neden oldu? Bitcoin fiyatları bu sabah sert düştü.
CoinDesk en Bitcoin Fiyat Endeksi (verilerine göre BPI ), ortalama sadece birkaç gün 1000 $ işareti geçtikten sonra aniden düştü pazarlar 1 Ocak’ta . Sabah erkenden ticarette fiyatların 1.153.02 $ ‘dan yüksek bir seviyeye çıkmasının ardından bu sabah gerileme yaşandı.

Bitcoin de sert düşüş

Yine de, tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşmaya rağmen, fiyatlar toparlanmadan önce küresel borsalarda% 20’den fazla düştü. Piyasalar, 257 Aralık tarihinden bu yana BPI’de gözlenen en düşük rakam olan 887.47 doları bulan kısa bir düşüşe ulaşmadan önce 1.071 Dolar civarında dalgalı bir seyir izledi.

Graph5 728x293 - Bitcoin de Sert Düşüş: Fiyatlar 1 Saatte 200 Dolar Düştü
Bitcoin de Sert Düşüş – Bitcoin Son Durum Piyasa Değerlendirmesi

Hareketler dün ticaret seanslarından keskin bir kontrast oluşturdu.

Ardından fiyatlar, piyasalar gün boyunca% 10’dan fazla tırmanışa işaret eden 1.100 doları aştı.Bununla birlikte, o sıralar, satma emri baskısı piyasaları her geçen gün daha da yüksek tuttu ve bazı analistler, ek baskılar karşısında fiyatların keskin bir düşüş gösterebileceğini öne sürdü.

Bu arada, CNY cinsinden piyasa günün başlangıcından% 15 daha fazla düşerek 6,160,68 Doların altına düştü. BPI verileri, CNY pazarlarının basın saatinde ortalama 6,644,34 TL ticaret yaptığı bildiriyor.

Söz konusu miting

Bugünkü fiyat hareketi, geçtiğimiz ay başlayan mitingin yeni yıla devam edip etmeyeceğini sordu – ya da bitkilerin tepesine çıktığında ve hızla düştüğümüz 2013-2014 yıllarının tekrarında olsaydık.

Birisi son birkaç hafta içinde yükselen piyasalara bakmaya cazip gelebilir – Aralık ayı ortasında fiyat 800 $ ‘ı geçmedi ancak bu metrik sadece denklemin bir parçası.

Mevcut bitmiş eşleşmesinin sürdürülebilir olup olmadığına dair cevap, hacim sayılarına ya da küresel ölçek bozukluğu alışverişi boyunca günde işlem gören para miktarına dayanıyor olabilir.

En az bir exchange operatörü, hacim resminin, 2013 yılının sonlarında son pazarın en yüksek seviyesine geldiğinden, bu yıl fiyatların aylar boyunca yuvarlanmadan önce 1.100 $ seviyesini aştığını bildirdi.

Yorum için ulaşıldığında, Çinli bitkisel değiş tokuşu Huobi’nin temsilcileri – dünya bitkisel ticaret pazar payının neredeyse dörtte birine sahipler – durumun üç yıl öncesinden çok farklı olduğunu söyledi.

Döviz temsilcileri CoinDesk’e şunları söylediler:

“Fiyatın 8000 yuan olduğu 2013’te haftalık işlem hacmi 393,000 BTC, haftanın en çok% 103’ü olan işlem hacmi çok düşüktü Bugün, bitcoin [fiyatlar] 735 milyon BTC ticaretiyle 8000 yuan değer kaybetti Haftada iki kat artması beklenen hacim. “

Firma şunları ekledi: “Şu andaki işlem hacmi 2013’ün 37 katı, bit fiyatının% 15.95’inde dalgalanması 2013’ten daha istikrarlı.”

Bitcoinity elde edilen veriler de ticaret hacminin bu dönemde oldu genel olarak daha yüksek olduğunu da göstermektedir.

Verilerde görüldüğü gibi dakikada esnaf sayısı, site tarafından sağlanan , temelde farklı bir resme işaret – yüksek hız ivme bağlı her iki yönde piyasaları salıncak bile.

Sonuçta, piyasa gözlemcileri sadece beklemek ve sonra ne olacağını görmek zorunda kalabilirler.

2 YORUMLAR

    • Translate de çevrilmedi fakat çevrilmiş kadar oldu. Yurtdışından giriş yapanlar için dil seçenekleri üzerine çalışırken bi sorun çıktı ve çevrilmiş şekilde kaldı içerikler. Fakat bunlar geçen haftaya ait o nedenle tekrar derlemeyi düşünmüyoruz. 🙂

Comments are closed.